Pohřební služba Strakonice

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Pohřební služby Strakonice jsou tu pro vás, nahlédněte do našeho katalogu, který sdružuje pohřební ústavy v lokalitě Strakonic. Pracovníci ústavů vás mohou návštit i doma, kde s vámi dojednají veškeré náležitosti ohledně pohřbu.
 

Obraťte se na pohřební služby Strakonice

Využijte nabídky pohřebních služeb Strakonice, které zajistí důstojné poslední rozloučení. Zaručují spokojenost a dostupnost cen pro pohřební služby všem svým zákazníkům. Zajistí převozy zesnulých v celé lokalitě Strakonic do pohřebního ústavu, také službu kameníků či kopačů. Pomohou vám také s květinovou výzdobu, smuteční hudbou a odvoz pozůstalých na pohřeb.
 

Nabídka pohřebních služeb Strakonice

V nabídce naleznete velký výběr rakví, uren, pomníků a drobného pohřebního zboží. Pohřbívá se s obřadem i bez něj, formou kremace či pohřeb do země. Ústavy dojednají službu řečníka a kněze, závisí na tom, zda půjde o obřad civilní nebo církevní. Využijte pohřební službu Strakonice k objednání pohřbu.
 

Formality a formuláře vyřeší pohřební služby z našeho katalogu

Seznámí vás se všemi formalitami pohřebních služeb Strakonice. Parte ve smuteční vazbě tisknou na počkání. Dále zajistí vydání úmrtního listu, vyplní s vámi vdovský i sirotčí důchod nebo dohledají a zkontrolují správný chod vyplacení pojistek po zesnulém. Přání a požadavky zákazníků se snaží vždy maximálně plnit.
 

Obraťte se na firmy z našeho portálu

Pohřební služby z našeho katalogu májí dlouholeté zkušenosti, nepřetržitý provoz, profesionální úroveň. Jednají se svými zákazníky lidsky a citlivě. Vždy se vám snaží ulehčit od vašich starostí, jež se týkají zařizování pohřbů.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář