Pohřební služba Český Krumlov

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář


Pohřební ústavy zajišťují komplexní pohřební služby v Českém Krumlově. Zavolejte a objednejte si u nich vše, co se týká pohřbů. Jsou tu stále pro vás a chtějí vám pomoci v těchto bolestných chvílích, zajistí pro vaše blízké zesnulé důstojný odchod.
 

Využijte pohřebních služeb Český Krumlov

Od převozu zesnulých po vyřízení formulářů, jsou vám pracovníci ústavů k dispozici. Pracují flexibilně, kvalitně a rychle. Zaručují profesionální přístup všech pracovníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti v této oblasti. Dostupné ceny pro pohřební služby jsou rozumnou nabídkou všem klientům. Platební neschopnost se dá řešit a dojednat formou splátek.
 

Poradí, co bude potřeba k zajištění pohřbu

Převozy zesnulých provádí pohřební služby z našeho katalogu v Českém Krumlově a jeho okolí. Tisknou parte na počkání ve smuteční vazbě. Zajistí úmrtní list, vyřídí vdovský důchod, ošetří chod vyplacení pojistky po zesnulém. Pohřební služby Český Krumlov jsou ideálním řešením pro ulehčení sjednávání pohřbu.
 

Využijte pohřební službu Český Krumlov

Po domluvě s pracovníky si lze sjednat u pohřebních služeb Český Krumlov schůzku i v klidu vašeho domova, kde dojednáte veškeré náležitosti posledního rozloučení. Na výběr máte rakve, urny, pomníky a drobné pohřební zboží. Pracovníci ústavů s vámi zajistí vhodnou květinovou výzdobu a hudbu.
 

Obraťte se na ústavy z našeho katalogu, rádi vám pomohou

Obřad může být jak církevní, tak civilní. Objednává se řečník či kněze, závisí na vašich požadavcích. Pohřbívá se do země nebo kremací. Pro výkop hrobu zajistí kopače. Volejte pohřební službu Český Krumlov a vše ostatní nechte na firmách z našeho portálu. 

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!


Kontaktní formulář