Pohřební služba České Budějovice

Kontakt email: info@cz-pohrebni-sluzby.cz

Kontaktní formulář

 
Ocitli jste se v tíživé chvíli ztráty blízkého člověka? Čeká vás zařizování pohřbu, ale nevíte, na koho se obrátit? Připravili jsme pro vás přehledný katalog pohřebních služeb, který sdružuje pohřební ústavy v lokalitě Českých Budějovic. Oslovte pohřební služby z našeho portálu, které vám vyjdou vždy vstříc.

Dojednejte si schůzku s pohřebními službami České Budějovice

Pohřební ústavy z našeho katalogu již dlouhou řadu let zajišťí veškeré náležitosti a formality ohledně pohřbů. Stačí si sjednat schůzku s pracovníky pohřební služby, kteří se již o všechno postrají. Jsou ochotni vás navštívit i doma, necítíte-li se chodit mezi lidi.
 

Pohřební služby České Budějovice zajistí všechny formality

Snaží se splnit všechny vaše požadavky a přání. Převoz zesnulého zajistí okamžitě a kdekoliv v lokalitě Českých Budějovic. Využijte služeb pohřebních ústavů z našeho portálu, věříme, že budete spokojeni. Pohřby provádí s obřadem i bez. Objednají řečníka či kněze, závisí na obřadu, zda bude církevní nebo civilní.
 

Pohřby, obřady, prodej pohřebního zboží

Pohřbívají do země nebo formou kremace. Na výběr máte ze široké škály rakví, uren, pomníků. K prodeji u pohřebních služeb České Budějovice naleznete štítky, rámečky, smuteční stuhy, pohřební lampy a svíčky a spoustu dalších drobností. Pro výkop hrobu objednají kopače. Pracovníci s vámi vyberou vhodnou květinovou výzdobu i hudbu.
 

Zavolejte a objednejte si pohřební služby České Budějovice

Nechte vše na pohřebních ústavech, jen dojednejte potřebné náležitosti. Vyplní s vámi formuláře ohledně vdovského důchodu apod. Také zajistí úmrtní list a jsou schopni dohlédnout na správný chod vyplacení pojistek. V oboru pohřebních služeb České Budějovice jsou opravdu flexibilní a profesionální.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

 

Kontaktní formulář