Pohřební služba

 

Pegas CZ s.r.o.

Pegas Praha 1

tel.: 725 900 800, 800 176 423

e-mail: pegas@pegascz.com

www: www.pohrebpegas.cz

Svěřte veškeré náležitosti spojené s vyřizováním pohřbů pohřebnímu ústavu Pegas s.r.o.

Nabízíme také bezplatné sjednání pohřbu přímo v rodině zesnulého.


Elpis

Pohřební služba Elpis s.r.o.

Objednávková kancelář: Budínova 784/10, 180 00 Praha-Libeň

tel.: 602 200 700, 800 100 359

e-mail: dispecink@elpis.cz

Kontaktujte pohřební ústav Elpis, který vám nabízí pomocnou ruku při zařizování pohřbů.

 E-pohreb.cz - pohřeb, který sjednáte sami v klidu svého domova na naší virtuální provozovně.

 

Ocitli jste se v tíživé situaci? Ztratili jste blízkou osobu? Potřebujete pomoc při vyřizování pohřbu a jeho náležitostí? Využijte pohřební služby z našeho katalogu.
 

Pohřební ústavy po celé České republice

V této sekci vám nabízíme kompletní nabídku pohřebních služeb v České republice. Naleznete zde lokality pohřebních služeb ve vašem bydlišti nebo jeho blízkém okolí. Vyberte si a oslovte příslušný pohřební ústav z našeho katalogu. Využijte naší nabídky pohřebních služeb.
 

Profesionalita a zkušenosti

Vždy se vás ujmou pracovníci pohřebních ústavů, kteří jsou profesionálové ve svém oboru. Pohřební služby z našeho portálu mají dlouholeté zkušenosti v této oblasti, lidskost a svědomitost jejich práce vám usnadní jednání při řešení formalit k poslednímu rozloučení.
 

Za dostupné náklady všem zákazníkům

Rozumné ceny, kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníků jsou pro pohřební ústavy prioritou. Veškeré nutné náležitosti a formality pohřbů vyřeší za vás a budou se snažit vyplnit vaše přání k vykonání důstojného posledního rozloučení.

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!
 

Kontaktní formulář
 

Sjednejte si schůzku s pohřební službou

Většina pohřebních služeb zde uvedených nabízí sjednání schůzek přímo u vás doma. Snažíme se vám vyjít maximálně vstříc pří vyřizování pohřbu. Zavolejte a dojednejte si s pracovníky pohřebních ústavů schůzku.

Zajistí veškeré dopravu a přepravu

Převozy zesnulých jsou vždy prvním úkolem pohřebních služeb a nabízí je všechny pobočky, které zde uvádíme. Stačí všechny vaše požadavky dojednat a pracovníci pohřebních ústavů udělají vše, co bude v jejich silách.

Druhy pohřbů a obřadů

Téměř každá pohřební služba vám dokáže zajistit dva druhy pohřbů, a to do země a kremací. K obřadu, ať už civilnímu nebo církevnímu, dojednají řečníka či kněze. Také práce kopačů pro výkop hrobů nebo kameníků k vytesání jmen na pomníky není pro pohřební služby problémem.
 

Další úkoly a náležitosti pohřebních služeb

Pohřební služby jsou také připraveny vám pomoci se zajištěním a výběrem vhodné hudby či květinové výzdoby. Dále většina nabízí prodej rakví, smutečních schránek, pomníků a dalšího pohřebního zboží. Lze si vše vybrat přímo na místě. Mezi další služby patří například tisk parte na počkání.

Dojednání formalit u příslušných úřadů není problémem

Pracovníci pohřebních služeb vám ochotně pomohou při vyplnění formulářů k vdovskému či sirotčímu důchodu. Dále s vámi zajistí vydání úmrtního listu. A mohou vám být také velice užiteční a nápomocní při vyplácení pojistek po zesnulém, kdy dohlédnou na správný chod uplatnění pojistné smlouvy.

Nahlédněte do našeho portálů pohřebních ústavů

Zavolejte a zeptejte se na cokoliv. Jsme tu pro vás, pracujeme nepřetržitě a za dostupné náklady. Zodpovíme vám veškeré informace k vyřízení pohřebních formalit. Využijte námi nabízené pohřební služby. Věříme, že budete spokojeni.
 

Zaregistrujte svoji firmu a nabízejte své pohřební služby na našem portálu. Kontaktujte cz-pohrebni-sluzby.cz.

I vy můžete patřit do nabídky našeho katalogu a nabízet své služby našim klientům!

Kontaktní formulář