Zdravotnické pomůcky

Rádi byste se dostali k nabídce zdravotnických pomůcek, která je opravdu široká, bohatá, orientovaná na kvalitní všestrannou nabídku a zároveň cenově dostupná? Internetový obchod Modom je předním obchodem zdravotnických pomůcek u nás. Pohybuje se v této oblasti již několik let - její kvalitní nabídka je tak podložena kvalitou a orientací na trhu. Modom Vám vždy nabízí kvalitní a cenově dostupné zdravotnické pomůcky.

Modom a 100% zdravotnické pomůcky

E-shop Modom je specializovaný jednak na rehabilitační a zdravotnické pomůcky, jednak na pomůcky ortopedické. Je hlavním českým výrobcem, distributorem a dovozcem v oblasti zdravotnických pomůcek. Vzhledem k dlouhodobé orientaci na tuto oblast spolupracujeme s těmi nejprověřenějšími výrobci a dovozci. Jako zákazníci jste pro nás vždy nejdůležitější a Vaše spokojenost je naší vizitkou.

Široké spektrum zdravotnických pomůcek Modom

V našem rozšířeném e-shopu www.modom.cz naleznete v sekci Zdravotnických pomůcek ty nejrozmanitější a nejkvalitnější. Bederní pásy, vložky do bot, masážní pomůcky, akupresurní pomůcky a mnoho dalších. Pro zdravý životní styl je mnohdy vhodné sahnout právě po zdravotnických pomůckách, které dopomohou a podpoří k správnému životnímu stylu. Modom - specialista na tuto oblast Vám garantuje kvalitu a účinnost!

Návrat do kategorie Zdraví, výživa

Zdravotnické pomůcky

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace