Masážní lávové kameny

Firma Modom přichází s jedinečnou nabídkou! Pořiďte si pro Vaši domácí relaxaci masážní lávové kameny, které najdete v našem internetovém obchodu modom.cz. Již se nemusíte objednávat na předraženou masáž do masážních salonů, masáž si nyní můžete vychutnat v pohodlí Vašeho domova – s masážními lávovými kameny od firmy Modom!

Masážní lávové kameny z e-shopu Modom

Masážní lávové kameny působí na lidský organismus velmi blahodárně, a to díky jejich složení. Lávové kameny jsou z čediče, který obsahuje až 26 minerálních prvků – například draslík, sodík, železo, hořčík, hliník, zinek a jiné. Tyto minerály pozitivně působí na Vaše tělo. Masážní lávové kameny ozdraví a uvolní Vás organismus. Pořiďte si je i Vy v našem e-shopu modom.cz za skvělé ceny.

Jaké mají masážní lávové kameny účinky?

Horké masážní lávové kameny zmírňují bolesti, migrénu, uklidní Váš organismus a zlepší látkovou výměnu. Odstraní z Vašeho těla přebytečný stres a napětí, což je v dnešním hektickém světě velké plus. Svou funkci plní i studené lávové kameny. Ty totiž zklidňují a zmírňují záněty a otoky. Prolistujte naši nabídku blahodárných masážních lávových kamenů na modom.cz, které Vám uleví od bolesti a přinesou příjemný pocit na těle i na duši.
                            Modom doporučuje: masážní lávové kameny – relaxace, kdykoli budete chtít!

Návrat do kategorie Zdraví, výživa

Masážní lávové kameny

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace