Bederní pásy

Zajímá Vás, k čemu jsou dobré bederní pásy? Bederní pás je zdravotnická pomůcka, která Vám poskytne úlevu od bolesti v oblasti beder. Jsou vhodné jako prevence před bolestí a zároveň působí relaxačně a hojivě. U některých modelů jsou tyto účinky ještě násobeny vlivem přírodních materiálů, vibracemi, působením tepla a infračervenými paprsky.

Pořiďte si bederní pás z našeho e-shopu na www.modom.cz!
 

Využití bederního pásu

Bederní pásy Vás zbaví bolesti v pásové oblasti beder, přinesou úlevu těm, kteří mají namáhavé zaměstnání, pomůžou zpevnit Vaši postavu, ale hlavně urychlí rekonvalescenci po lékařských zákrocích, úrazech či zánětech v pásové oblasti beder! Jednoduše řečeno, bederní pásy přináší Vašemu tělu úlevu! Na nic nečekejte a kontaktujte Modom – pro Váš zdravější život!

Zástupkyně něžného pohlaví ocení zdůraznění tělesných proporcí při nošení bederního pásu!
 

Bederní pás chrání

Bederní pás má v neposlední řadě také ochrannou funkci. Konkrétně zabraňuje prochladnutí a ženy chrání před zánětem močových cest. Bederní pás je vhodné používat i při sportu. Je prokázáno, že u uživatelů bederního pásu se zlepšuje duševní rovnováha a spokojenost. Vyzkoušejte i Vy blahodárné účinky bederního pásu od společnosti Modom!
 

Návrat do kategorie Zdraví, výživa

Bederní pásy

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace