Barevné čočky

Přemýšlíte o změně, ale nejste si jisti, jaká by to měla být? Co takhle změnit nečekaně barvu vašich očí?  V eiffel optic pro vás máme připraveno možné řešení a to v podobě barevných čoček, které změní barvu očí na dobu, jakou si budete přát! Není nutné být uživatelem běžných kontaktních čoček. I ti, co nemají problémy se zrakem, si můžou dopřát změnu barvy očí a zazářit tak na firemní akci či ve společnosti.


Barevné čočky koupíte také v eshopu


Pokud již máte vybranou barvu a typ pro barevné čočky, využijte možnost objednání v eshopu eiffel optic na adrese www.eshop.eiffeloptic.cz. Zde pro vás je připravena široká nabídky různých druhů barevných dioptrických či nedioptrických čoček. Záleží jen, zda již jste uživateli brýlí či čoček nebo nikoliv.


Pobočky eiffel optic jsou vám k dispozici


Nevíte přesně, které barevné čočky jsou pro vás vhodné a které si vybrat? Naše pobočky, které se nacházejí po celé České republice, jsou připraveni vám pomoci nejen s výběrem, ale také s proměřením vašeho zraku a naučení správné aplikaci čoček. Barevné čočky si zde vyzkoušíte a dle toho si určíte vhodný typ i barvu. Využijte našich bezplatných služeb, které vám v rámci zákaznického servisu eiffel optic nabízí.


eiffel optic je vaším průvodcem oční optikou!

Návrat do kategorie Zdraví, výživa

Barevné čočky

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace