Tandem seskok padákem

Vzleťte s námi za nevšedními adrenalinovými zážitky do výšin a vyzkoušejte jedinečný tandem. Prožijete nepopsatelný pocit volnosti, který si zamilujete.

Vydejte se za zážitky tandemu

Tandem začíná ve výšce 3000 - 4000 metrů skokem z letadla v jištění specializovaných instruktorů. Není důvod k obavám. Naši kvalifikovaní a speciálně vycvičení instruktoři tandemu s profesním osvědčením jsou připraveni vás provázet a bezpečně zajistit splnění vašeho snu či výzvy. Výstroj pro tandem je pečlivě kontrolována a znovu zajištěna poté, co výstroj nasadíte. Jste připraveni zažít nepředstavitelné emoce a hojnou dávku adrenalinu? Jen do toho!

Proleťte se tandemem v oblacích

Letadlem vás vyneseme vysoko do oblak. Váš seskok tandemem začíná volným pádem, při kterém získáte rychlost cca 200 km/hod. Po otevření padáku, jej můžete zkusit vlastnoručně ovládat. O bezpečné přistání zpět na pevné zemi v areálu letiště se postará váš školený instruktor tandemu. Tandem lze zajistit jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Získat můžete také památeční certifikát nebo kamerový i fotografický záznam vašeho tandemu na CD/DVD.

Darujte svým blízkým nevšední zážitek

Pořiďte svým blízkým či kamarádům dárkový poukaz na seskok tandemem, ať si také užijí spoustu adrenalinu a zábavy. Podělte se s ostatními o tento zajímavý zážitek plný vzrušení a emocí. Výjimečná zkušenost plná vzrušení je tu pro každého z vás. Hledejte a objednávejte tento jedinečný zážitek na našich internetových stránkách www.tandem-seskok-padakem.cz.
 

Návrat do kategorie Záliby, koníčky, zábava

Tandem seskok padákem

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace