Zájezdy Srí Lanka

Zájezdy Srí Lanka od CK Viamare jsou zárukou skvělých zážitků s vůní exotiky. Srí Lanka je proslulá pěstováním výborného čaje. Místní lidé jsou příjemní a krajina vás uchvátí nevšedními panoramaty.

Užijte si zájezd Srí Lanka

Ostrov Srí Lanka, dříve Cejlon, je perlou indického oceánu. Krajina je hornatá, ale s tropickým klima. Zájezdy Srí Lanka jsou vhodné pro všechny. Užijí si jak rodiny s dětmi, tak sportovně založení jedinci. Jako možnost vyžití je kromě turistky možné i potápění v blízkosti korálových ostrovů.

Exotika s CK Viamare

Srí Lanka je silně nábožensky založená. Až do roku 1972 byla pod nadvládou Británie. Zájezdy Srí Lanka jsou zárukou nevšedních zážitků. Obyvatelé jsou velmi příjemní, krajina naprosto úchvatná a moře i pláže nabízí luxusní koupání a relaxaci. Navíc ceny jsou zde velmi nízké a na trzích je velmi populární smlouvání. Tak neváhejte a vydejte se za pravou exotikou za skvělé ceny!

Tropický ráj Srí Lanka

Srí Lanka zájezdy s tropickými plážemi, okouzlující krajinou, perfektním čajem a panenskými plážemi… Sen o ideální dovolené! Vydejte se s CK Viamare za úžasné ceny na místa, o kterých se vám ani nesnilo!

Návrat do kategorie Ubytování, cestování

Zájezdy Srí Lanka

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace