Soustruh na dřevo

Když už se muž pustí do soustružení (ať už pracovně, nebo v rámci svého koníčku), vyžaduje od svého soustruhu stoprocentně odvedenou práci a co možná nejširší použitelnost. Přesně takové jsou soustruhy na dřevo od firmy Rotwerk. Přinášíme vám několik typů kvalitních soustruhů, které se stanou nepostradatelnými pomocníky ve vašich dílnách.

                 Prohlédněte si nabídku soustruhů na dřevo Rotwerk včetně bohatého příslušenství!

Nabídka soustruhů na dřevo

V současnosti pro vás máme dva soustruhy na dřevo a na další materiály. Vybírat můžete z následujících soustruhů: univerzální soustruh se vzdáleností hrotu 300 mm a výškou hrotu 90 mm a výkonný univerzální soustruh se vzdáleností hrotu 350 mm. Soustruh na dřevo od firmy Rotwerk je vhodný jak k podélnému, tak k příčnému soustružení kulatých, nebo pravidelných dílců nejen ze dřeva, ale téměř ze všech materiálů!

Soustruh na dřevo – vyzrálý a prověřený nástroj

Co navíc soustruhy na dřevo od Rotwerk umožňují? Dutá pracovní vřetena umožňují uživateli soustruhu na dřevo upevnění dlouhých dílců. Vodící vřeteno a sériová, výměnná sada kol umožňuje dokonce i soustružení závitů.

                         Soustruh na dřevo za skvělé ceny můžete objednávat na www.rotwerk.eu!

Kvalitní soustruh na dřevo od odborníků

Je soustruh na dřevo od Rotwerk to pravé nářadí pro vás? Neváhejte nás kontaktovat a pořiďte si tohoto univerzálního pomocníka právě teď za nízkou cenu! Nevybrali jste si soustruh na dřevo, který by se vám hodil? Zeptejte se našich pracovníků na možnost objednání specifičtějšího druhu zboží z oblasti soustruhů na dřevo. Odborný prodej, poradenství a servis soustruhů na dřevo – jedině na rotwerk.eu!

Návrat do kategorie Stroje, nástroje a nářadí

Soustruh na dřevo

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace