Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem je zábava, o které se Vám ani nesnilo. Přijeďte za námi a vyzkoušejte svůj první či další tandemový seskok padákem. Atmosféra, která Vás po přistání čeká, je nezapomenutelná. Vyzkoušejte tandemový seeskok padákem i Vy! Dárkové poukazy si můžete objednávat na našich webových stránkách tandem-seskok-padakem.cz nyní za jedinečné ceny!

Vrhněte se do tandemu s námi

Tandemový seskok padákem čeká právě na Vás! Důvěřujte našim zkušeným a proškoleným instruktorům v tom, co dělají, a skočte společně s nimi tandemový seskok padákem. Po krátkém proškolení a seznámení se s tandemovým seskokem padákem obléknete naši kombinézu, nastoupíte do letadla a necháte se unášet do 4 kilometrové výšky. Odtud uvidíte naši matičku zemi tak, jak jste vždycky chtěli – z ptačí perspektivy.

Tandemový seskok padákem – ta správná zábava

Po výskoku z letadla Vás čeká volný pád, po němž následuje seskok padákem. Vy se tak pomalu přibližujete k zemi, kde na vás čeká hladké a bezpečné přistání. Vyzkoušíte si také možnost řídit svůj vlastní padák! S tandemovým seskokem padákem prožijete neopakovatelné momenty. Nechejte si Váš tandemový seskok padákem natočit a kochejte se tímto zážitkem znovu a znovu. Objevte v sobě dobrodružného ducha a dodejte svému tělu pořádnou dávku adrenalinu.

                                             Tandemový seskok padákem – s námi a bezpečně!

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandemový seskok padákem

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace