Tandemové seskoky Krnov

Toužíte na chvíli vypnout a odpočinout si od starostí všedního dne? Neváhejte a objednejte si na www.tandem-seskok-padakem.cz. nezapomenutelný zážitek, kterým je tandemový seskok Krnov.

Šťastné chvíle v oblacích s tandemovým seskokem Krnov

Starosti všedních dnů se rozplynou jen, co se oddáte nerušenému letu a následnému volnému pádu s instruktorem tandemového seskoku. Prožijte svůj tandemový seskok Krnov i se svými blízkými či přáteli a zamluvte termíny všem. Spolu se podělíte o tento jedinečný zážitek a adrenalinové vzrušení.

Pod vedením profesionálů vyzkoušejte tandemový seskok Krnov

Instruktoři s dlouholetou praxí pro vás zajistí vše potřebné k tandemovému seskoku Krnov. S maximálním vybavením a instrukcemi vám garantujeme vzrušující chvíle v oblacích. Vyzkoušejte vaši odvahu a prožijte krásný den s tandemovým seskokem Krnov. Zajišťujeme také fotografie či DVD záznam z vašeho letu, kterou si můžete předem objednat k seskoku.

Objednejte si tandemový seskok Krnov právě teď

Dárkovým poukazem můžete překvapit také vašeho partnera a podělit se o dobrodružství společně. Proměňte všední den v nevšední a prožijte nádherné odpoledne plné adrenalinu na tandemovém seskoku Krnov. Kvalifikovaná obsluha pravidelně proškolovaných instruktorů je vám plně k dispozici, zeptejte se na cokoliv, co se týká letiště a tandemových seskoků Krnov.

Využijte akčních cen na tandemový seskok Krnov na www.tandem-seskok-padakem.cz!
 

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandemové seskoky Krnov

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace