Tandem Brno přímo pro Vás

Seskok tandemem Brno se může stát skvělým adrenalinovým zážitkem pro skupiny i jednotlivce. Navštivte i vy tuto moravskou metropoli a nenechte si ujít příležitost seskočit tandemem Brno!

Nesmazatelné zážitky při tandemu Brno

Máte sen, proletět se mezi mraky a zbavit se alespoň na chvíli všech vašich starostí? Dárkový poukaz na tandem Brno můžete sehnat sobě i svým blízkým. Provozováním tandemem Brno pod letištěm v Kunovicích se zabýváme od roku 2012, je to od Brna cca 80 kilometrů. Nabídneme vám zde letní odpočinkové posezení se zahrádkou, kde se můžete občerstvit a nabrat sílu před tandem seskokem.

Tandem Brno není jen pro odvážné

Máte možnost seskočit z výšky až 4000 metrů, kdy nahoru vystoupáte dopravním letadlem. Potom si už společně s vaším instruktorem užíváte pocit z volného pádu. Z dosaženého adrenalinu budete mít dobrou náladu a spoustu energie. Tandem Brno nedoporučujeme lidem, kteří mají jakékoli zdravotní problémy, uvědomte si toto prosím před zajištěním data na seskok.

Tandem Brno za výhodné ceny

Pokud chcete opatřit fotografii či video nahrávku seskok se pohybuje v cenové míře a to od 3500,- Kč. Při vašem nezapomenutelném zážitku zde budou samozřejmě vyučení instruktoři, kteří vám po celou dobu pomáhají a řeknou vám přesné rady k seskoku tandemem Brno. Oblečení a další zařízení je předem přichystáno, prověřeno a upraveno pro účastníka tandemu Brno.

                Na našich stránkách www.tandem-seskok-padakem.cz si můžete rezervovat seskok                                                                                         tandemem Brno ještě dnes!

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandem Brno přímo pro Vás

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace