Seskok padákem

            Vydejte se vstříc novým zážitkům a otevřeným obzorů. To je jedinečný adrenalinový zážitek v podobě seskoku padákem, který si můžete vyzkoušet i Vy! Objednejte si seskok padákem na webových stránkách www.tandem-seskok-padakem.cz, na nichž jsou pro Vás připravené dárkové poukazy.

Užijte si seskok padákem

            Jediná důležitá věc pro Váš seskok padákem je odvaha a chuť prožít něco opravdu extra. Poznejte nové zkušenosti a vrhněte se s padákem za nezapomenutelným zážitkem. Čeká Vás neopakovatelná dávka adrenalinu ve výšce přibližně 4 000 metrů.

Seskok padákem – to je opravdu síla!

            Ještě na zemi projdete krátkou instruktáží, při níž Vás zkušení tandempilot seznámí s průběhem seskoku padákem. Poté již Vám nebude vůbec nic bránit cestě k oblakům. Vyletíte přibližně do 4000 metrů, odkud Váš tandemový seskok nabere adrenalinové kontury, a prožijete tak jedinečné kouzlo letu volným pádem po dobu cca jedné minuty.

Naplno každou vteřinu se seskokem padákem

           Chtěli byste se alespoň chvíli cítit volní jako ptáci? Pokud ano, tak je seskok padákem tím pravým pro Vás. Čeká Vás kouzlo silného zážitku v oblacích. Všechny potřebné informace naleznete na webových stránkách www.tandem-seskok-padakem.cz.

                                             Těšíte se na seskok padákem? My se těšíme na Vás!

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Seskok padákem

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace