Zahrada Čech Litoměřice

Představujeme vám výstaviště Zahrada Čech Litoměřice! Jedná se o moderní prostor výstaviště, který každoročně hostí mnoho význačných, nejen tuzemských výstav. Zahrada Čech leží v malebném městě Litoměřice, v srdci Českého středohoří. Tradičně se výstavy na Zahradě Čech orientovaly na pěstitelství a zahradnictví. Využití vybaveného areálu je však mnohem širší.

                                         Využijte výstaviště Zahrada Čech pro po pořádání svých akcí!

Zahrada Čech v Litoměřicích nabízí:

Možnost pořádání kulturní, prezentační, společenské, komerční i sportovní akce. Pronájem celého areálu je také možný soukromým i státním subjektům. Zahrada Čech v Litoměřicích nabízí trvalý pronájem prodejních, výrobních a kancelářských prostor. Jsou zde také vhodné reprezentační prostory pro svatby či plesy. Pokud máte zájem o pronájem reklamních ploch, neváhejte navštívit naše webové stránky www.zahrada-cech.cz, na nichž se dozvíte vše potřebné.

Výstaviště Litoměřice – Zahrada Čech

Chtěli byste uspořádat na výstavišti Zahrady Čech Litoměřice nějakou akci? Kontaktujte nás prostřednictvím našich stránek www.zahrada-cech.cz! Můžete si zde prohlédnout fotografie celého výstaviště, představu o prostorách si uděláte díky 3D vizualizacím Zahrady Čech! Využijte výstaviště Zahrada Čech i vy!

Zahrada Čech Litoměřice je reprezentativní výstaviště s dobrým jménem, bohatou tradicí a moderním vybavením!

Návrat do kategorie Služby

Zahrada Čech Litoměřice

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace