Thajská masáž

Thajské masáže symbolizují v našich podmínkách exotiku a dobrodružství. Vydejte se po proudu mysli prostřednictvím našeho masážního salonu do Thajského království. Thajská masáž je branou k Vaší fyzické i psychické regeneraci. Thajský ráj je jednoduše ideálním místem, v němž si můžete dopřát thajskou masáž se všemi náležitostmi.

Je mnoho důvodů proč zkusit thajskou masáž


Thajský ráj, salon, který Vám nabízí několik druhů thajských masáží - ty jsou prováděny zručnými rodilými Thajkami - čerpá především ze svých letitých zkušeností předávaných z generace na generaci. Thajská masáž je v současné době velmi oblíbenou, moderní metodou k uvolnění těla i mysli. Příjemné prostředí, uklidňující hudba, aromatické oleje a milý personál – to vše a mnohem více utváří z Thajského ráje místo, kde se budete cítit nadmíru spokojeni.

Bohatá nabídka námi nabízených thajských masáží

Vkročte do Thajského ráje, renomovaného střediska thajských masáží a nechejte se hýčkat. V Thajském ráji lze využít nejrůznější typy thajských masáží, přičemž každá má svá specifika. Nabízíme Vám klasickou thajskou masáž, relaxační olejovou masáž, královskou bylinnou masáž, thajskou masáž zad a šíje, thajskou masáž nohou, relaxační masáže či masáž rybičkami Garra Rufa, které napomáhají k léčbě kožních onemocnění.

                           Poukázku na thajskou masáž je možné objednat na www.thajsky-raj.cz.

Návrat do kategorie Služby

Thajská masáž

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace