Pískované sklo

Nevíte si rady, čím obdarovat vaše blízké a přátele? Zvolte pískované sklo od BON 5! Přinášíme vám širokou nabídku ručně vyráběného umění v podobě pískovaného skla. Náš široký sortiment je neustále rozšiřován a aktualizován. Dbáme na kvalitu všech našich výrobků. Rychlé a spolehlivé dodání objednávky je pro nás samozřejmostí.

                Tradiční české umění v podobě pískovaného skla za nízké ceny jedině na www.bon5.cz!

Jedinečná kvalita pískovaného skla

Neváhejte a obdarujte svoji rodinou českým uměním za velmi příznivé ceny! Při větších nákupech neplatíte poštovné, my ho zaplatíme za Vás! Při jakémkoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Naši zaměstnanci jsou tu pro Vás, aby Vám poskytli veškeré informace k Vašim dotazům. Vyberte si z našeho portfolia kvalitní pískované sklo za atraktivní ceny!

                                                               BON 5 - kvalita za atraktivní cenu!

Pískované sklo jako dárek

Ačkoliv se metoda pískování skla používá zejména pro tvorbu reklamního loga, výjimkou nejsou ani pískované narozeninové dárky. Potěšte své blízké zkušenou a profesionální grafickou prací. Pískované sklo je vhodný dárek ke každé příležitosti. Pokud si nevyberete z našeho širokého sortimentu, je možné vytvořit dárkový set dle Vaší představy a Vašeho přání.

Návrat do kategorie Ostatní

Pískované sklo

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace