Balanční podložka Modom

Zkoušíte nové formy cvičení a posilování? Pak právě pro vás je tu jedinečná příležitost vyzkoušet účinky balanční podložky, která zpevní vaše svalstvo a naučí vás držet balanc! Balanční podložka se využívá k rehabilitacím, aerobnímu cvičení a posilování. Tuto cvičební pomůcku si můžete objednávat na našem internetovém obchodu modom.cz za atraktivní ceny.

Rovnováha těla s balanční podložkou Modom

Hitem letošní sezóny mezi cvičebními pomůckami je zaručeně balanční podložka. Pravidelným cvičením na naší balanční podložce dosáhnete efektivních výsledků zpevnění problémových partií vašeho těla. Posilujete zde břicho, prsní a zádové svaly, hýždě, stehna a lýtka. Náročnost cvičení závisí na hustotě nafouknutí balanční podložky. Vyzkoušejte balanční podložku i vy!

Balanční podložka pro celou rodinu

Balanční podložku můžete využít z obou stran, vypadá jako poloviční míč. Cvičení na balančních podložkách je vhodné opravdu pro všechny. Lze cvičit ve stoje, lehu, sedu, při cvičení se vaše tělo přirozeně tvaruje. Koordinace těla na balanční podložce vyžaduje maximální zpevnění, pomůže vám odstranit bolesti zad a kloubů. Balanční podložka na vás čeká v našem internetovém obchodu Modom.

                             Neváhejte a zacvičte si na balanční podložce, kterou zakoupíte na modom.cz!

Návrat do kategorie Ostatní

Balanční podložka Modom

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace