Pracovní oděvy

Kvalitní a odolné pracovní oděvy pro všechny profese za skvělé ceny. Široká nabídka velikostí. Nabízíme též služby pro opravu a údržbu pracovních oděvů. Oblečte kvalitní pracovní oblek z odolných materiálů, který vás nebude v práci omezovat, naopak vám práci usnadní.

Kvalita podle vašich představ

V eshopu naleznete pracovní oděvy pro všechny profese. Nabízíme vše od rondonů pro kuchaře až po praktické obleky pro montéry nebo ochranné pomůcky. Vybírat můžete z pracovních oděvů s nepromokavou úpravou, reflexních nebo termo. Dále pro vás rádi vyrobíme pracovní oděvy podle vašeho přání. Nabízíme kvalitní materiály a zpracování. Zpracujeme společná váš návrh a ušijeme tak pracovní oděv podle vašich představ. Zvolte si materiál střih a barvu. Dodací podmínky pro zakázkovou výrobu se odvíjí od množství objednaných kusů. Objednané oděvy z katalogu expedujeme ihned.

Spokojený zaměstnanec v pohodlném pracovním oděvu

Vysoké pracovní nasazení podpoříte kvalitním oblečením, které nikde neškrtí a plní plně svou funkci. Příjemný materiál s dobrou savostí zajistí pohodlí a zvýší tak výkon. Praktické a trvanlivé pracovní oděvy od Pevi za výhodné ceny! Vybírejte z řady kolekcí

Návrat do kategorie Oděvy, obuv

Pracovní oděvy

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace