Hodiny kukačky

Líbily se vám vždy hodiny kukačky? Rádi byste si s nimi zkrášlili domov či chalupu? Vyberte si v našem e-shopu kukačky, které jsou ručně vyřezávané z lipového dřeva. Kukačky na stěnu jsou krásným hodinářským výrobkem, který skvěle zapadne do vašeho interiéru a kukání kukaček vám bude denně vyvolávat úsměv na tváři. Hodiny tikají spolehlivě, ale pokud se přeci jen zastaví, stačí jen popotáhnout za šišku a kukačky se znovu rozběhnou.

Nechte nástěnné kukačky ozdobit váš domov! Navštivte www.hodinarstvi.cz!
 

Kukačky ze dřeva

Kukačky jsou vyrobené ručně z kvalitního lipového dřeva. Jsou krásně zdobené, mají kyvadlo a závěsné šišky. Čas můžete sledovat na ciferníku s římskými číslicemi. Nabízíme hodiny kukačky od těch nejlepších řezbářů a garantujeme jejich kvalitu a exkluzivní cenu. Hodiny kukačky od Hodinářství.cz si zamilujete i vy. Na nic nečekejte a kontaktujte nás!

Zvolte si ze široké škály natahovacích kukaček ze dřeva ty pravé pro vás!
 

Darujte hodiny kukačky

Nenapadá vás ten správný dárek pro vaše blízké? Vhodným řešením jsou hodiny kukačky na stěnu. Nechte své rodiče, prarodiče či přátelé pomocí tohoto jedinečného dárku zavzpomínat na staré časy a potěšte tak jejich srdce. Kukačky jsou zárukou kvality a osobitého stylu! K výběru pro vás máme tradiční kukačky poháněné závažím, mechanické hodiny či s bateriovým strojkem.

Hledáte-li kvalitu za výhodnou cenu, zvolte hodiny kukačky od Hodinářství.cz!

Návrat do kategorie Hodinky

Hodiny kukačky

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace