Dřevěné nástěnné hodiny

Vybavujete si byt a sháníte pěkné hodiny do kuchyně či obýváku, ale pořád nemůžete najít ty pravé? Podívejte se do naší široké nabídky na www.hodinarstvi.cz, kde máte na výběr z různých druhů, tvarů a kombinací materiálů, na které si jen vzpomenete.


Dřevěné nástěnné hodiny za rozumné ceny


Nejen, že nabídka je zde široká a každý si přijde na své, ale také ceny jsou více než přijatelné. Dokonce poskytujeme na veškeré zboží záruku nejnižší ceny na trhu. Tedy pokud naleznete na jiném eshopu se stejnými podmínkami ty samé dřevěné hodiny nástěnné či hodinky a budíky, ale za nižší cenu, vrátíme vám 5% rozdíl ceny. Obchodovat s námi se vám vyplatí!


Rychlost dodání je plus!


Také co se týká dodání, je doba minimální. U všech produktů, které jsou skladem, vám zboží dojde do 24 hodin od objednání jako obchodní balík České pošty. U objednávek, které jsou přijaté do 12:00 hod., se počítá lhůta od následujícího pracovního dne.  U ostatních je doba dodání cca 2 – 3 dny. Zboží vám necháme zavést přímo až k vám do domů. U objednávky nad 2 tis. Kč neplatíte žádné poštovné.


Dodání na Slovensko


Také dodáváme na Slovensko prostřednictvím České pošty a Slovenské pošty. Zde dodací lhůta činí 7 dní od vyexpedování zboží. Navíc zboží nad 7 tisíc neúčtujeme.

Návrat do kategorie Hodinky

Dřevěné nástěnné hodiny

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace