Římská roleta záclona

             Pro Vaše okno je v současné moderní době římská roleta záclona tím pravým doplňkem. Řekněte svým současným záclonám „nashledanou“ a přivítejte ve svém bytě či domě záclony římské rolety, které jistě projasní a zútulní Váš příbytek.

Důmyslná romantika v roletě římské zácloně

             Díky kladkám a provázku, na jejímž principu římské rolety záclony fungují, vytvoří po vytažení baldachýny, které se tak stanou vkusnou a neodmyslitelnou součástí Vaší domácnosti.  Záclony jsou zhotoveny z jemných a hedvábných látek a vytvoří z Vašeho domova romantické místo. Cena římských rolet záclon je závislá na zvoleném materiálu a ovládacím systému. Vyberte si z naší nabídky design studia Kstyl římských rolet záclon, které nejvíce lahodí Vašemu oku.

Najděte svůj styl římské rolety záclony  

             Jedině kvalitní rolety římské záclony, které u nás můžete zakoupit, jsou velmi komfortním prvkem, který Váš domov celkově rozzáří. Vyberte římské rolety záclony dle svého vkusu – se vzory či v nejrůznějším barevném provedení. Přivítejte do svého interiéru nový impuls moderní doby, který k Vám vnese styl – pořiďte si římské rolety záclony.
 

Návrat do kategorie Bytové doplňky

Římská roleta záclona

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace