Japonské posuvné panely

Nebaví vás již staré posuvné stěny? Máme pro vás skvělou novinku. Japonské posuvné panely! Na webových stránkách www.kstyl.cz se o této moderní stínící technice můžete dočíst víc.

Nápadité dekorace japonských posuvných panelů

Z japonských posuvných panelů si doma můžete vytvořit stěnu, kterou lze jednoduše posouvat dle libosti. Postupně se tento typ stěn stává velmi oblíbeným. V design studiu Kstyl Kladno si můžete  japonské posuvné panely vybrat a posléze zakoupit. Nabízíme i zhotovení různých návrhů a montáž panelů ve vašich domovech.

Elegantní a jednoduché - japonské posuvné panely

Nejen že použitím japonských posuvných panelů docílíte zastínění potřebných míst, ale zároveň nezvyklým způsobem dosáhnete rozdělení místnosti. Skvěle se tato technika hodí pro přepažení větších místností a díky pružným pojezdům můžete japonskými posuvnými panely manipulovat i přes rohy místností.

Nabídka japonských posuvných rolet od Kstyl Kladno

Jedinečné a neokoukané, s nádechem orientu. Takové jsou japonské posuvné panely. Jednoduchý systém zavěšení na hliníkové lišty zaručuje snadnou manipulaci ze středu, ke stranám či celkově. Na www.kstyl.cz si můžete vybrat z nabídky japonských posuvných panelů od Kstyl Kladno za lákavé ceny!

Návrat do kategorie Bytové doplňky

Japonské posuvné panely

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace