Broušené skleničky

Chodí k Vám často návštěvy? A rádi jim nabízíte něco malého nebo i většího k pohoštění? Je pro Vás důležitý dobře vypadající servis? Pokud patříte mezi bezchybné hostitele a od návštěv často slýcháte chválu, máme tu pro Vás skvělou nabídku! Pořiďte si naše krásné broušené skleničky a návštěvy se k Vám vždy budou rády vracet. Prvotřídní servis, který nabízí BON 5, Vám zaručí polovinu úspěchu.

Broušené skleničky zkvalitní i Váš ples maturitní

Čeká Vás maturitní ples? Je to jedna z událostí, na kterou budete jistě vzpomínat celý život. Proto se nevyplácí podcenit přípravu. Jako na většině společenských akcí, i na maturitním plese nesmí chybět přípitek. Proč si ho nedopřát z luxusních broušených skleniček? Díky nim se z přípitku stane nezapomenutelný okamžik večera. Na www.bon5.cz můžete vybírat broušené skleničky za lákavé ceny.

Broušené skleničky vhodné jako dar či s nimi ozdobte domácí bar

Nemůžete přijít na vhodný dárek k nejrůznějším příležitostem? Tady je vhodná inspirace! Nechte si vyrobit originální dárek v podobě broušených skleniček, které Vaše blízké určitě potěší. A co třeba nechat si na skleničku vyrýt jméno? Žádný problém! Naše služby jsou dostupné za skvělé ceny. Skleničky z broušeného skla lze využít i jako dekoraci, která se hodí do každého bytu. Udělejte radost sobě či známým broušenými skleničkami od BON 5.

Návrat do kategorie Bytové doplňky

Broušené skleničky

Novinky

28.06.2011

Pro inzerenty

Máte zájem inzerovat na našem webu? Kontaktujte na nás na info@cz-pohrebni-sluzby.cz

---------------------------------číst více

Důležité informace